ÇİKOLATA VE DRAJE POŞETLERİ
 
“AYAKTA KALABİLEN” ilk şeffaf şekerleme ambalajı
Papirus poşetleri süpermarket, pastane ve diğer satış noktalarınızda; raflarda, standlarda, masalarda “AYAKTA KALABİLEN” ilk “şeffaf” şekerleme, draje ve çikolata ambalajıdır. Diğer film poşetlerin aksine, Papirus poşetlerinin tabanları dikdörtgendir. Bu taban sayesinde ürünlerinizi raflarda istiflemek yerine, görünür şekilde dizebilir, satış noktalarında daha güzel sergileyebilirsiniz.

“ORİJİNAL” şeklini asla kaybetmez
Papirus poşetleri orijinal şeklini kaybetmez ve ürününüzün şeklini almaz. Film ambalajlar, filmlerin kimyası gereği bir süre sonra kendilerine verilen şekli kaybederek, içlerinde bulundurdukları ürünün şeklini alırlar. Papirus poşetleri kullanılan özel filmi sayesinde orijinal, şık görüntüsünü asla kaybetmez.

“ŞEFFAF”tır
Papirus şekerleme, draje ve çikolata poşetleri ürünlerinizin güzelliğini olduğu gibi sunar. Ayakta kalabilen diğer tek ambalaj türü ürününüzü müşterilerinize gösteremeyen dikdörtgen tabanlı kağıt poşetlerdir.

“ÇOK ŞIK”, “ALTERNATİF” kapama yöntemleri vardır.
Dolum sonrasında Papirus şekerleme, draje ve çikolata poşetlerinin ağzını etiket, klips, kurdele yada ısıl yapışma ile kapatabilirsiniz.

“EKONOMİK”tir.
Bütün bu özelliklerine ve sunduğu avantajlara rağmen Papirus şekerleme, draje ve çikolata poşetlerinin fiyatları uygundur ve benzer özelliklere sahip pvc kutulardan daha ekonomiktir.
Dolum sonrasında Papirus şekerleme, draje ve çikolata poşetlerinin ağzını:
  • Etiket,
  • Klips,
  • Kurdele
  • Isıl yapışma ile kapatabilirsiniz.
“ŞIK”, “ALTERNATİF” kapama yöntemleri
Pratik Kurdele Çeşitlerimizle… Farklı klipslerimizle… Farklı klipslerimizle… Kaynak / Isıl Yapışma Makinaları ile…